Instructions for Completing the Form

1.  Circle the daily lunch choice or the daily alternate

2.  The price per meal is $3.25 (which includes a drink)  

      An additional entree = $1.00. An additional drink =.50

3.  Enter your child's name, teacher and class

4.  Enclose your order and payment in an envelope

5.  Teachers will collect and send orders to the office at

      the beginning of the month